T.N. Strona główna

TU JESTEŚ:   » T.N. Strona główna   » Zawody

Zawody

oraz wyniki zmagań sportowych

Prezentujemy wyniki zawodów klubowych przeprowadzanych głównie na wyjazdach organizowanych przez T.N. oraz zawodów w których biorą udział nasi zawodnicy i klubowicze.

Wyniki zawodów z poprzednich sezonów dostępne są w siedzibie Klubu T.N.

[txt. 10]

WLN Czarna góra 2017

Sezon: 2016/2017

Wspaniałe starty naszych zawodników w Narciarskim Pucharze Mazowsza w Czarnej Górze. Zawody były rozgrywane w konkurencji slalom gigant 5 i 6 stycznia. Warunki pogodowe były bardzo trudne, na brak śniegu i brak mrozu nie mogliśmy narzekać.

Nasi podopieczni spisali się znakomicie:

Franek Rapp - Minakowski – Czołowe miejsca w ciągu dwóch dni rywalizacji.Pierwszego dnia zawodów miejsce 2 natomiast dzień później złoto. Dwa kolejne medale do kolekcji Franka :)

Olaf Zinkiewicz – startował w grupie dzieci starsze. W czwartkowych zawodach wywalczył 11 miejsce natomiast w piątek już dużo lepszy rezultat 7 miejsce.

Michał Prądzyński – W czwartek Michał otarł się o podium zdobył 4 miejsce. Natomiast w piątek pokonał swojego odwiecznego rywala zdobywając srebro. Gratulacje !!!

Tomek „Herman” Krzymień – Pierwszego dnia rywalizacji wywalczył 2 miejsce ale już dzień później musiał uznać wyższość klubowego rywala Hermana osiągnął 6 rezultat. Razem z Michałem panowie reprezentowali nasz klub w grupie
Grand Masters.

Czas na naszych juniorów:

Amelia Baranowska- Nie tylko utalentowana piłkarka ale także świetna narciarka. Pierwszego dnia zawodów wywalczyła 7 miejsca a dzień później lepiej 6 miejscem. Pamiętajmy cały czas jest to ścisła czołówka zawodniczek z Mazowsza.

Marcel Hłasko - Pierwszego dnia zawodów zdobył 13 miejsce natomiast dzień później 16. Marcel jest świetnym zawodnikiem bardzo sprawnym fizycznie. Jest też bardzo lekki co zdecydowanie utrudnia mu jazdę w kopkim świeżym śniegu ( takie warunki mieliśmy na zawodach). Poczekajmy aż będą zawody na oblodzonej stromej trasie :)

Alek Szopiński – Pierwszy dzień rywalizacji był bardzo udany dla naszego zawodnika. Srebro !!! Dzień później troszeczkę słabiej ale cały czas bardzo dobrze 4 miejsce.

Tomek Pławski - Nasz Tomek z zawodów na zawody osiąga coraz lepsze wyniki. Tym razem w czwartek był 7 natomiast w piątek 5. Ogromne gratulacje.

Ps.
Oczywiście dzisiaj mieliśmy trening na Szczęśliwicach :)
Pozdrawiamy

[zz. 60]

T.N. Strona główna | Towarzystwo Narciarskie | Treningi | Obozy | Zawody | Galeria zdjęć | T.N. latem | Serwis | Kontakt