T.N. Strona główna  
 
   
 
 
      TU JESTEŚ:   » T.N. Strona główna   » Zawody
 

Zawody

oraz wyniki zmagań sportowych

Prezentujemy wyniki zawodów klubowych przeprowadzanych głównie na wyjazdach organizowanych przez T.N. oraz zawodów w których biorą udział nasi zawodnicy i klubowicze.

 

Wyniki zawodów z poprzednich sezonów dostępne są w siedzibie Klubu T.N.

[txt. 10]

 

Zakończenie treningów narciarskich na Szczęśliwicach w sezonie 2012-2013

Sezon: 2011/2012

Trening narciarskie na górce Szczęśliwickiej w sezonie 2012/2013 już za nami...

Nasze spotkania z igelitowym stokiem rozpoczęły się tradycyjnie w połowie września. Od początku sezonu sumiennie trenowaliśmy i doskonaliliśmy wszystkie elementy narciarstwa. Przez pierwszą połowę sezonu (wrzesień,październik,listopad, grudzień) głównie koncentrowaliśmy się na jeździe sportowej. Ćwiczyliśmy giganty i poznawaliśmy tajniki slalomu. Efekty treningowe oraz przyjemność rywalizacji potęgowała fotokomórka dzięki której każdy z nas wjeżdżając z powrotem na start zastanawiał się co zrobić żeby być jeszcze szybszym chociaż o jedną setną sekundy. Po tak intensywnych sobotnich porankach nasi zawodnicy zajmowali czołowe miejsca w zawodach ogólnomazowieckich- o których na bieżąco informowaliśmy.


W drugiej części sezonu gdy górka Szczęśliwicka zmieniła kolor z zielonego na biały głownie ćwiczyliśmy jazdę zadaniową. Dzięki jeżdżeniu w różnych dziwnych pozycjach ( jak mogło by się wydawać niewtajemniczonemu obserwatorowi) każdy z nas zrobił ogromny postęp w technice jazdy,eliminując po kolei swoje złe nawyki narciarskie. W efekcie gdy wyjechaliśm z Warszawy w trochę wyższe góry niż te nasze stołeczne-Szczęśliwickie mogliśmy czerpać podwójną przyjemność białego szaleństwa dzięki solidnej technice narciarskiej.



Wszyscy Ci zawodnicy którzy wzięli udział w naszym ostatnim treningu 13 kwietnia brali udział w zawodach kończących tegoroczne treningi narciarskie.

Oto wyniki:

Dziewczynki najmłodsze:

W tej kategorii startowały zawodniczki które dopiero co rozpoczęły swoja przygodę z narciarstwem. Dlatego w czasie zawodów, które były rozgrywane w gigancie zjechały z drobną pomocą Bartka. Biorąc pod uwagę sportową postawę zawodniczek oraz postępy jakie uczyniły w tym roku zajęły egzekwo pierwsze miejsca:

1.Hania Łukaszyk

1. Zuzia Jaworska

1. Basia Zboralska

Dziewczynki trochę starsze :

 1. Amelia Baranowska 19,23

 2. Iga Zinkiewicz 25,77


Chłopcy:

    1. Michał Prądzyński 16,28 (najlepszy czas zawodów)

 1. Michał Rostek 17,05

 2. Andrzej Strzelczyk 17,76

 3. Tomek Pławski 18,94

 4. Ignacy Prądzyński 19,47

 5. Kornel Baranowski 20,51

 6. Tomek Rostek 22,55

 7. Benio Mroczek 23,07

 8. Kuba Rostek 23,40

 9. Olaf Zinkiewicz 23,58

 10. Mateusz Kowalczyk 31,25


Bardzo dziękujemy uczestnikom, rodzicom oraz instruktorom za wspaniały sezon !!!



[zz. 49]

 

 
 

T.N. Strona główna | Towarzystwo Narciarskie | Treningi | Obozy | Zawody | Galeria zdjęć | T.N. latem | Serwis | Kontakt
© T.N. Wojciech Fic   O witrynie | Newsletter