Zawody Noworoczne 2011 | Zawody :: T.N. Wojciech Fic
 
 
T.N. Strona główna  
 
   
 
 
      TU JESTEŚ:   » T.N. Strona główna   » Zawody
 

Zawody

oraz wyniki zmagań sportowych

Prezentujemy wyniki zawodów klubowych przeprowadzanych głównie na wyjazdach organizowanych przez T.N. oraz zawodów w których biorą udział nasi zawodnicy i klubowicze.

 

Wyniki zawodów z poprzednich sezonów dostępne są w siedzibie Klubu T.N.

[txt. 10]

 

Zawody Noworoczne 2011

Sezon: 2010/2011

Wyniki Noworocznego Slalomu Giganta

 Najmłodsi zawodnicy

 Pozycja  Imię i Nazwisko
 Czas
 1  Maksio Koper
 83,61
 2  Nela Staroń
 89,72
 3  Zuzia Muszyńska
 DNF

 

Grupa Marysi

 Pozycja  Imię i Nazwisko
 Czas
 1  Karolina Marszałł
 27,18
 2  Patrycja Białorucka
 27,97
 3  Marysia Koper
 29,64
 4  Amelia Baranowska
 29,92
 5  Ola Jarecka
 33,47
   
 
 1  Staś Krzesniak
 29,01
 2  Janek Krześniak
 30,25
 3  Kornel Baranowski
 30,72
 4  Max Messner
 38,23

 

Grupa Antka

 Pozycja  Imię i Nazwisko
 Czas
 1  Ala Baranowska
 24,1
 2  Julka Muszyńska
 24,29
 3  Justyna Strzelczyk
 26.02
   
 
 1  Bartek Muszyński
 23,01
 2  Karol Fic
 23,94
 3  Kamil Baranowski
 24,42
 4  Janek Prądzyński
 24,55
 5  Marek Salwerowicz
 24,57
 6  Janek Staroń
 24,83
 7  Michał Strzelczyk
 24,83
 8  Staś Białecki
 24,96
 9  Kuba Marzec
 28,63

 

Grupa Wojtka

 Pozycja  Imię i Nazwisko
 Czas
 1  Ewa Milewska
 25,64
 2  Justyna Muszyńska
 26,20
 3  Krysia Bednarz
 26,65
 4  Małgosia Baranowska
 27,22
 5  Asia Strzelczyk
 36,12
 6  Agata Glonek
 37,41
 6  Ewa Koper
 38,29
   
 
 1  Andrzej Strzelczyk
 23,99
 2  Wojtek Staroń
 24,48
 3  Bronek Bednarz
 27,03
 4  Piotr Koper
 28,49
 5  Tomek Kuczka
 30,84

 

Instruktorzy

 Pozycja  Imię i Nazwisko
 Czas
 1  Antoni Zalewski
 21,79
 2  Wojciech Fic
 22,25
 3  Bartek Fic
 22,33

 

 

Wyniki sprawdzianu w  slalomie

 Pozycja  Imię i Nazwisko
 Czas
 1  Mrek Salwerowicz
 25,75
 2  Ala Baranowska
 27,50
 3  Bartek Muszyński
 27,54
 4  Michał Strzelczyk
 27,74
 5  Janek Prądzyński
 28,67
 6  Julka Muszyńska
 28,77
 7  Dorota Krupa
 29,22
 8  Kamil Baranowski
 29,32
 9  Staś Białecki
 29,36
 10  Wojtek Staroń
 29,62
 11  Andrzej Strzelczyk
 31,39
 12  Justyna Strzelczyk
 31,43
 13  Ewa Milewska
 31,44
 14  Bronek Bednarz
 31,83
 15  Adam Kawecki
 31,95
 16  Gosia Baranowska
 32,88
 17  Partycja Białorucka
 34,44
 18  Karolina Marszałł
 35,56
 19  Staś Krześniak
 36,69
 20  Janek Bytnar
 36,88
 21  Piotr Koper
 37,07
 22  Marysia Koper
 37,11
&23  Tomek Kuczka
 38,36
 24  Janek Staroń
 38,87
 25  Ola Jarecka
 40,14
 26  Janek Krześniak
 42,48
 27  Max Messner
 43,90
 28  Asia Strzelczyk
 45,77
 29  Agata Glonek
 48,04
 30  Karol Fic
 48,14
 31  Zuzia Muszyńska
 49,31
   
 
   Instruktorzy
 
 1  Antek Zalewski
 22,05
 2  Bartek Fic
 23,42
 3  Wojtek Fic
 23,53

[zz. 35]

 

 
 

T.N. Strona główna | Towarzystwo Narciarskie | Treningi | Obozy | Zawody | Galeria zdjęć | T.N. latem | Serwis | Kontakt
© T.N. Wojciech Fic   O witrynie | Newsletter