T.N. Strona główna

TU JESTEŚ:   » T.N. Strona główna   » Zawody

Zawody

oraz wyniki zmagań sportowych

Prezentujemy wyniki zawodów klubowych przeprowadzanych głównie na wyjazdach organizowanych przez T.N. oraz zawodów w których biorą udział nasi zawodnicy i klubowicze.

Wyniki zawodów z poprzednich sezonów dostępne są w siedzibie Klubu T.N.

[txt. 10]

Warszawska Liga Narciarska 2012

Sezon: 2011/2012

Warszawska Liga Narciarska 2012 przeszła do historii …

Przez T.N. będzie wspominana bardzo dobrze z powodu rekordowej frekwencji naszych zawodników i ich świetnych wyników. Jak zwykle zawody odbyły się w dwóch konkurencjach -gigancie oraz kombi race. Po oglądaniu trasy nasi zawodnicy dzielnie startowali nie zważając na ogromną konkurencję z całego Mazowsza. W przerwach pomiędzy poszczególnymi startami dopracowywaliśmy technikę i przygotowywaliśmy taktykę na następne przejazdy…

Reprezentowali nas:

Janek Muszalski- Posmyk- nasz najmłodszy zawodnik. Był to debiut Jasia zdobył 21 miejsce w obu gigantach(dzieci z rocznika 2005 i młodsze nie miały kombi race).  Pomiędzy przejazdami wytrwale doskonaliliśmy  technikę co zaowocowała poprawieniem czasu w drugim przejeździe. Świetny debiut !!!

Amelia Baranowska- Nasza najsumienniejsza  zawodniczka. Startowała we wszystkich edycjach WLN oraz nie opuściła żadnego treningu w tym roku.  Jak widać systematyczny trening się opłaca bo Amelka… a zresztą wyniki mówią same za siebie w gigancie zajęła wysokie 6 miejsce w kombi race zapowiadał się także bardzo dobrze lecz nasza zawodniczka wypadła

Ignacy Pradzynski- Także wzorowy zawodnik pod względem  sumienności i zaangażowania w treningi. Wywalczył 17 miejsce w gigancie a 8 w kombi race. No cóż starszy brat Janek może zacząć się bać czując oddech Ignasia na plecach.

Kornel  Baranowski- Tak jak siostra sumienny, wytrwały ze wzorową frekwencją. Zajął 19 miejsce w gigancie  i 18 w kombi race. Także widać postępy co daje prognozuje coraz lepsze przejazdy.

Mateusz Kowalczyk- Zdobył 25 miejsce w gigancie i 21 w kombi race. Gdyby utworzyć klasyfikację wg. kryterium postępów bez wątpienia Mateusz zajął by pierwszą lokatę. Pomiędzy poziomem jaki zawodnik prezentował we wrześniu a obecnie jest przepaść. Brawo!!!

Nikodem Kasak- Nasz debiutant w WLN. Niedawno rozpoczął treningi na igelicie w tym sezonie ale i tak zaprezentował się bardzo dobrze. Wywalczył 14 miejsce w kombi race i 13 w gigancie.

Eryk Florczyk- Tak jak Nikodem debiutant. 18 miejsce w gigancie 18 w Kombi race. Warto dodać że zarówno dla Eryka jak i Nikodema kombi race był nowością ale pomimo tego chłopaki świetnie sobie poradzili.

Karol Fic- 2 miejsce w kombi race i 2 w gigancie. Karol liczył na więcej ale przecież ten wynik jest bardzo dobry.

Jan Prądzyński- Wywalczył 3 miejsce w gigancie natomiast w kombi race doszło do pewnych komplikacji na starcie i mówiąc językiem narciarskim była gleba. Ogromna pochwała dla Janka za waleczność ponieważ podniósł się i ukończył wyścig.

Ala Baranowska-  Dwa równe zjazdy plasując się na 3 pozycji. Alicja oprócz startu w zawodach zagrzewała wszystkie dzieci do starów.

Antek Zalewski- Ten zawodnik słynie z dynamicznej jazdy. Tym razem także pokazał na co go stać zdobył 1 miejsce w gigancie i 2 w kombi race.

Nasi Masters jak zwykle zdominowali swoją grupę. Tym razem na najwyższym stopniu podium w obu konkurencjach staną Tomek Herman Krzymień. Tak więc Michał Prądzyński musiał zadowolić się dwoma srebrnymi medalami.

[zz. 45]

T.N. Strona główna | Towarzystwo Narciarskie | Treningi | Obozy | Zawody | Galeria zdjęć | T.N. latem | Serwis | Kontakt