T.N. Strona główna

TU JESTEŚ:   » T.N. Strona główna   » Zawody

Zawody

oraz wyniki zmagań sportowych

Prezentujemy wyniki zawodów klubowych przeprowadzanych głównie na wyjazdach organizowanych przez T.N. oraz zawodów w których biorą udział nasi zawodnicy i klubowicze.

Wyniki zawodów z poprzednich sezonów dostępne są w siedzibie Klubu T.N.

[txt. 10]

WLN II edycja 03.11.2012

Sezon: 2011/2012

W sobotę 03 listopada 2012 na CSN Szczęśliwice odbyła się II edycja XI Warszawskiej Ligi Narciarskiej. Zostały rozegrane gigant i kombi race. Nasi zawodnicy jak zwykle zaprezentowali się bardzo dobrze. W odróżnieniu od pierwszej edycji WLN byliśmy już dobrze rozjeżdżeni. Warto przypomnieć że już od 2 miesięcy trenujemy na górce przygotowująć się do spotkanie ze śniegiem.

Reprezentowali nas:

Amelia Baranowska- w grupie dziewczynki młodsze zajęła 9 miejsce w gigancie oraz 5 w Kombi race

Ignacy Prądzyński- reprezentował nas w grupie chłopcy młodsi w gigancie uplasował się na 9 miejscu a w kombi race na 9

Kornel Baranowski- brat Amelii startował w grupie chłopcy młodsi w gigancie wywalczył 19 miejsce natomiast w kombi race 23

Janek Prądzyński- gigant oraz kombi race zjechał fenomenalnie. Zajął odpowiednio 1 i 2 miejsce

Alicja Baranowska- Pomimo że były to jej pierwsze zawody w tym sezonie znalazła się dwukrotnie na podium zajmując 3 miejsce w obu konkurencjach.

Tomasz Krzymień- Z pewnością nasz Herman może zaliczyć 3 listopad 2012 do jednych z lepszych dni w swojej karierze ponieważ zwyciężył w obu konkurencjach.

Michał Prądzyński- Tym razem nie udało mu się pokonać Hermana. Lecz kombi race jak i w gigancie miał czasy bardzo zbliżone do Tomka co pozwoliło mu się uplasować na 2 pozycji w obu konkurencjach.

Nasz team nie był w pełnym składzie ponieważ w czasie kiedy powyżej wymienieni zawodnicy triumfowali niektórzy z nas trenowali pierwszy raz na śniegu na lodowcu w Stubaitalu(fotorelacja wkrótce:-).

[zz. 43]

T.N. Strona główna | Towarzystwo Narciarskie | Treningi | Obozy | Zawody | Galeria zdjęć | T.N. latem | Serwis | Kontakt