T.N. Strona główna

TU JESTEŚ:   » T.N. Strona główna   » Zawody

Zawody

oraz wyniki zmagań sportowych

Prezentujemy wyniki zawodów klubowych przeprowadzanych głównie na wyjazdach organizowanych przez T.N. oraz zawodów w których biorą udział nasi zawodnicy i klubowicze.

Wyniki zawodów z poprzednich sezonów dostępne są w siedzibie Klubu T.N.

[txt. 10]

29.09.2012 Warszawska Liga Narciarska I edycja

Sezon: 2011/2012

29 września na górce Szczęśliwickiej odbyła się  Warszawska Liga Narciarska. Nasi zawodnicy znakomicie się spisali zarówno w gigancie jak i kombi race. Pierwszy raz w sezonie mogliśmy porównać swoją formę i umiejętności z innymi narciarzami z okręgu Warszawskiego. Jak się okazywało na mecie część z nas wypadła bardzo dobrze a niektórzy znakomicie.

A oto dowody

Amelia Baranowska- Reprezentowała nas w grupie dziewczynki młodsze. Zdobyła 5 miejsce w gigancie oraz 6 w kombi race.

Ignacy Prądzyński- Startował w grupie chłopcy młodsi. Uplasował się 13 pozycji w gigancie a w kombi race na 7.

Kornel Baranowski - Ścigał się w grupie chłopcy młodsi. Zakończył zawody z 21 lokatą w gigancie oraz 24 w kombi race.

Mateusz Kowalczyk- Podobnie jak Ignaś i Kornel walczył w grupie chłopcy młodsi. Pomimo że było to dopiero drugie zawody w życiu Mateusza  zdobył 30 miejsce w gigancie ale już po kilku treningowych zajazdach oraz paru wskazówkach w przewie między konkurencjami zajął 26 miejsce w kombi race.

Naszym najmłodszym zawodnikom należą się podwójne gratulacje ponieważ grupy dzieci młodszych były najliczniejsze.

Karol Fic-  W grupie junior młodszy zajął 1 miejsce w gigancie, natomiast w kombi race zjechał na metę jako 6

Janek Prądzyński- W gigancie zajął 6 miejsce a w kombi race o jedną lokatę wyprzedził Karola czyli był 5.

Antek Zalewski-  Pokazał ze jest świetnie przygotowany do nowego sezonu narciarskiego. W gigancie okazał się bezkonkurencyjny zdobył 1 lokatę w grupie junior starszy przy okazji ustanawiając najlepszy czas zawodów. W kombi race Antoni także się znakomicie zaprezentował zajmując już „tylko”  2 pozycje.

Tomek „Herman” Krzymień-  Po dynamiczny zjeździe wygrał gigant. W kombi race zajął 2 miejsce.

Michał Prądzyński- W gigancie minimalnie przegrał z Hermanem i zajął 2 miejsce. Natomiast w kombi race „odegrał się” na klubowym koledze i zajął 1 miejsce w grupie masters.

Warto podkreślić że Tomek i Michał zdominowali grupę masters. W tej kategorii zawodnicy T.N.-u stanowili 100%.

[zz. 42]

T.N. Strona główna | Towarzystwo Narciarskie | Treningi | Obozy | Zawody | Galeria zdjęć | T.N. latem | Serwis | Kontakt